Menu

Tabela i terminarz rozgrywek - Klasa B gr. I

Tabela i terminarz rozgrywek - Klasa B gr. I

Tabela i wyniki B-klasy gr. I

L.p.   Nazwa drużynyMecze Z 
 R 
 P 
 Zd. 
 Str. 
 +/- 
 Pkt 
1. Metal Rzeki Wielkie 7 7 0 0 36 8 +28 21
2. Laguna (Warta II) Mstów 7 5 0 2 17 11 +6 15
3. Polonia-Unia Widzów 7 4 1 2 14 9 +5 13
4. (+3) Pogoń II Kamyk 7 4 0 3 28 14 +14 12
5. (-1) Pogoń Blachownia 6 3 1 2 16 11 +5 10
6. (-1) Płomień Lgota Mała 6 3 0 3 11 8 +3 9
7. (-1) Świt Borowno 7 3 0 4 10 14 -4 9
8. Warta Pławno 6 2 1 3 12 18 -6 7
9. Junior Szarlejka 7 2 0 5 21 30 -9 6
10. (+1) Piast Lubojna 6 2 0 4 17 29 -12 6

 
Ostatnia kolejka:
19-09-2020 - Kolejka nr 7
16:30 Junior Szarlejka - Laguna (Warta II) Mstów 2:3
20-09-2020
16:30 Grom II Cykarzew - Polonia-Unia Widzów 2:2
16:30 Warta Pławno - Metal Rzeki Wielkie 0:7
16:30 Piast Lubojna - Świt Borowno 4:1
12:00 Lotnik II Kościelec - Pogoń II Kamyk 1:3

Zapowiedź następnej kolejki:
26-09-2020 - Kolejka nr 8
16:00 Junior Szarlejka - Grom II Cykarzew
11:00 Świt Borowno - Lotnik II Kościelec
27-09-2020
16:00 Laguna (Warta II) Mstów - Metal Rzeki Wielkie
16:00 Pogoń II Kamyk - Warta Pławno
16:00 Polonia-Unia Widzów - Pogoń Blachownia
12:00 Płomień Lgota Mała - Piast Lubojna

Pozostałe wyniki:

12-09-2020 - Kolejka nr 6
13:30 Metal Rzeki Wielkie - Lotnik II Kościelec 4:0
16:00 Płomień Lgota Mała - Grom II Cykarzew 4:1
11:00 Świt Borowno - Pogoń Blachownia 1:3
13-09-2020
16:30 Pogoń II Kamyk - Piast Lubojna 8:4
16:30 Laguna (Warta II) Mstów - Warta Pławno 1:4
16:30 Polonia-Unia Widzów - Junior Szarlejka 5:1

06-09-2020 - Kolejka nr 5
12:00 Lotnik II Kościelec - Warta Pławno 2:0
17:00 Grom II Cykarzew - Świt Borowno 2:1
05-09-2020
13:00 Pogoń Blachownia - Pogoń II Kamyk 0:2
17:00 Junior Szarlejka - Płomień Lgota Mała 2:4
17:00 Piast Lubojna - Metal Rzeki Wielkie 1:8
17:00 Polonia-Unia Widzów - Laguna (Warta II) Mstów 1:3

30-08-2020 - Kolejka nr 4
17:00 Świt Borowno - Junior Szarlejka 4:3
13:00 Płomień Lgota Mała - Polonia-Unia Widzów 0:2
17:00 Laguna (Warta II) Mstów - Lotnik II Kościelec 4:0
29-08-2020
16:00 Metal Rzeki Wielkie - Pogoń Blachownia 3:1
16:00 Pogoń II Kamyk - Grom II Cykarzew 11:0

23-08-2020 - Kolejka nr 3
17:00 Piast Lubojna - Lotnik II Kościelec 3:2
17:30 Grom II Cykarzew - Metal Rzeki Wielkie 1:4
17:00 Junior Szarlejka - Pogoń II Kamyk 5:3
17:00 Płomień Lgota Mała - Laguna (Warta II) Mstów 0:1
22-08-2020
17:00 Polonia-Unia Widzów - Świt Borowno 2:1
17:00 Pogoń Blachownia - Warta Pławno 3:3

16-08-2020 - Kolejka nr 2
17:00 Pogoń II Kamyk - Polonia-Unia Widzów 0:1
17:00 Warta Pławno - Grom II Cykarzew 2:1
17:00 Laguna (Warta II) Mstów - Piast Lubojna 5:3
17:00 Świt Borowno - Płomień Lgota Mała 1:0
15-08-2020
17:00 Metal Rzeki Wielkie - Junior Szarlejka 8:4
15:00 Lotnik II Kościelec - Pogoń Blachownia 0:4

09-08-2020 - Kolejka nr 1
14:00 Płomień Lgota Mała - Pogoń II Kamyk 3:1
17:30 Grom II Cykarzew - Lotnik II Kościelec 1:2
17:30 Polonia-Unia Widzów - Metal Rzeki Wielkie 1:2
17:30 Świt Borowno - Laguna (Warta II) Mstów 1:0
08-08-2020
17:30 Junior Szarlejka - Warta Pławno 4:3
17:30 Pogoń Blachownia - Piast Lubojna 5:2

Informacje pochodzą ze strony www.astar.czest.pl

© 2018 Urząd Gminy Kłomnice
Zamknij menu