Menu

Tabela i terminarz rozgrywek - Klasa A gr. II

Tabela i terminarz rozgrywek - Klasa A gr. II

Tabela i wyniki rozgrywek A-Klasy gr. II

L.p.   Nazwa drużynyMecze Z 
 R 
 P 
 Zd. 
 Str. 
 +/- 
 Pkt 
1. LKS Kamienica Polska 7 6 0 1 27 11 +16 18
2. Olimpia Huta Stara 7 6 0 1 21 5 +16 18
3. Lot Konopiska 6 5 0 1 22 9 +13 15
4. Jura Niegowa 7 5 0 2 24 17 +7 15
5. Czarni Starcza 7 4 1 2 30 6 +24 13
6. GKS Koziegłowy 6 4 0 2 12 9 +3 12
7. (+2) LZS Mrzygłód 6 3 0 3 18 15 +3 9
8. (-1) Start Soborzyce 7 2 2 3 14 15 -1 8
9. (-1) Unia Masłońskie 7 2 1 4 14 30 -16 7
10. Sokół Olsztyn 6 1 1 4 9 22 -13 4
11. Pilica Koniecpol 6 1 0 5 5 16 -11 3
12. Orkan Rzerzęczyce 6 0 1 5 6 26 -20 1
13. KS Złoty Potok 6 0 0 6 5 26 -21 0


Ostatnia kolejka:
19-09-2020 - Kolejka nr 7
16:30 Lot Konopiska - Pilica Koniecpol 5:0
15:00 KS Złoty Potok - LZS Mrzygłód 0:8
16:30 LKS Kamienica Polska - GKS Koziegłowy 1:2
16:30 Olimpia Huta Stara - Start Soborzyce 4:1
16:30 Czarni Starcza - Unia Masłońskie 12:0
20-09-2020
16:30 Jura Niegowa - Sokół Olsztyn 4:1

Zapowiedź następnej kolejki
26-09-2020 - Kolejka nr 8
16:00 Unia Masłońskie - Pilica Koniecpol
16:00 Czarni Starcza - Olimpia Huta Stara
16:00 Orkan Rzerzęczyce - LKS Kamienica Polska
13:00 Sokół Olsztyn - KS Złoty Potok
16:00 GKS Koziegłowy - Jura Niegowa
16:00 LZS Mrzygłód - Lot Konopiska


Pozostałe kolejki:
12-09-2020 - Kolejka nr 6
13:00 Pilica Koniecpol - KS Złoty Potok 2:0
16:30 Orkan Rzerzęczyce - Olimpia Huta Stara 1:4
16:30 Start Soborzyce - Czarni Starcza 1:1
16:30 LZS Mrzygłód - Jura Niegowa 3:4
16:30 Unia Masłońskie - Lot Konopiska 2:7
13:00 Sokół Olsztyn - LKS Kamienica Polska 2:5

06-09-2020 - Kolejka nr 5
17:00 Jura Niegowa - Pilica Koniecpol 2:0
05-09-2020
17:00 KS Złoty Potok - Lot Konopiska 1:3
17:00 LKS Kamienica Polska - LZS Mrzygłód 3:0
17:00 Olimpia Huta Stara - GKS Koziegłowy 2:0
15:00 Czarni Starcza - Orkan Rzerzęczyce 9:0
17:00 Start Soborzyce - Unia Masłońskie 2:2

29-08-2020 - Kolejka nr 4
13:00 Pilica Koniecpol - LKS Kamienica Polska 1:4
17:00 Unia Masłońskie - KS Złoty Potok 3:1
17:00 Orkan Rzerzęczyce - Start Soborzyce 1:2
17:00 GKS Koziegłowy - Czarni Starcza 1:0
17:00 Sokół Olsztyn - Olimpia Huta Stara 0:5
13:00 Lot Konopiska - Jura Niegowa 5:3

23-08-2020 - Kolejka nr 3
17:00 Olimpia Huta Stara - LZS Mrzygłód 5:2
17:00 Jura Niegowa - KS Złoty Potok 4:1
22-08-2020
17:00 LKS Kamienica Polska - Lot Konopiska 3:1
17:00 Czarni Starcza - Sokół Olsztyn 3:0
15:00 Start Soborzyce - GKS Koziegłowy 5:2
17:00 Orkan Rzerzęczyce - Unia Masłońskie 0:4

15-08-2020 - Kolejka nr 2
11:00 Pilica Koniecpol - Olimpia Huta Stara 0:1
17:00 Sokół Olsztyn - Start Soborzyce 2:1
17:00 GKS Koziegłowy - Orkan Rzerzęczyce 3:0
17:00 LZS Mrzygłód - Czarni Starcza 2:1
17:00 KS Złoty Potok - LKS Kamienica Polska 2:6
17:00 Unia Masłońskie - Jura Niegowa 2:4

09-08-2020 - Kolejka nr 1
11:00 Start Soborzyce - LZS Mrzygłód 2:3
08-08-2020
17:30 Olimpia Huta Stara - Lot Konopiska 0:1
16:00 LKS Kamienica Polska - Jura Niegowa 5:3
17:30 GKS Koziegłowy - Unia Masłońskie 4:1
17:30 Orkan Rzerzęczyce - Sokół Olsztyn 4:4
17:30 Czarni Starcza - Pilica Koniecpol 4:2

Informacje pochodzą ze strony www.astar.czest.pl
© 2018 Urząd Gminy Kłomnice
Zamknij menu